مفیدستان:

بیلد 2017؛ هر آنچه از کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت انتظار داریم


خبرگزاری آریا – یک هفته پیش بود که مایکروسافت از «سرفس لپ تاپ» رونمایی به عمل آورد. این کامپیوتر شخصی به سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس مجهز است که محدودیت هایی را هم برای افراد به ارمغان می آورد. برای مثال، کاربر این پلتفرم نرم افزاری فقط مجاز به دانلود و نصب اپلیکیشن هایی است که در ویندوز استور قرار گرفته باشند.
از طرفی ویندوز ۱۰ اس در آینده در اختیار سایر شرکای سخت افزاری مایکروسافت قرار می گیرد تا آنها نیز سخت افزارهای مد نظر خودشان را با آن به بازار عرضه کنند و اینجا باید به نکته ای مهم را دریافت: توجه به ویندوز استور، بیش از هر زمان دیگری می شود و مایکروسافت برای راضی نگه داشتن مشتریان ویندوز ۱۰ اس، باید تعامل بسیار مناسب و بهینه ای با توسعه دهندگان خود داشته باشد.
تفاوتی نمی کند در مورد شرکت های نرم افزاری بزرگ صحبت کنید یا یک توسعه دهنده مستقل؛ مایکروسافت در حال حاضر و با توجه به سیاست های فعلی اش، به همه توسعه دهندگانی که روی پلتفرمش کار می کنند نیاز شدیدی دارد و فرداشب، در سیاتل روی صحنه می رود تا در نطق اصلی رویداد کنفرانس توسعه دهندگان به نام «بیلد»، از تغییرات اخیر خود و برنامه هایش برای یک سال آینده بگوید.
ویندوز ۱۰ اس و ویندوز استور مشخصاً داغ ترین قسمت این مراسم خواهند بود اما اهالی ردموند صحبت های بسیار بیشتری هم دارند که در ادامه آنها را مرور می کنیم.
اپلیکیشن های فراگیر
روی کاغذ همه چیز در رابطه با اپلیکیشن های فراگیر ویندوز زیباست. این قابلیت به توسعه دهندگان اجازه می دهد اپلیکیشنی داشته باشند که در تمام ابزارهای مجهز به جدیدترین نسخه ویندوز قابل اجرا و استفاده باشد. اما وقتی از کاغذ دور شویم و به عمل گرایی دقت کنیم، می بینیم که در مدت اخیر توسعه دهندگان آنقدر به قابلیت مورد بحث توجه نشان نداده اند و به آن اندازه که مایکروسافت تصور می کرد، به این ویژگی پرداخته نشده است.
علت چیست؟ بیشتر ابزارهای مجهز به ویندوز ۱۰، کامپیوترهای شخصی هستند (از کامپیوتر رومیزی گرفته تا لپ تاپ و تبلت های هیبریدی) و در این اکوسیستم تعداد محدودی موبایل مجهز به ویندوز ۱۰ وجود دارد. نمایشگر سرفس هاب هم محصولی فراگیر نیست و استفاده های خاصی دارد و در نتیجه، مایکروسافت تعداد کمی سرفس هاب فروخته. پلتفرم واقعیت ترکیبی (مجازی و افزوده) هم فعلاً‌ در دست توسعه است و مایکروسافت هنوز در حال اعمال کنترل بیش از حد بر روی اپلیکیشن هایی است که در کنسول اکس باکس وان اجرا می شوند.
اپلیکیشن های فراگیر یکی از نقاط بنیادی ویندوز ۱۰ بوده و مایکروسافت به این زودی ها آن را به دست فراموشی نمی سپارد. در این کنفرانس هم باید انتظار داشت تا دوباره بر ایده های گذشته و جدید خود در همین رابطه تاکید کرده و پتانسیل های آن را به توسعه دهندگان گوشزد کند.
واقعیت ترکیبی
مایکروسافت تا کنون هزاران هدست هولولنز به فروش رسانده. هولولنز هنوز در مرحله آزمایشی است و صرفاً به توسعه دهندگان فروخته می شود اما به خوبی پیداست که مایکروسافت برنامه های بزرگی برای آن دارد.
سال گذشته یکی از مدیران مایکروسافت خبر داده بود که این شرکت به سختی در حال ترکیب واقعیت مجازی و افزوده برای پیشبرد اهداف خود است و سپس، قابلیت های Mixed Reality به آپدیت Creators رسید تا اینک عده زیادی از کاربران آخرین نسخه ویندوز ۱۰، پتانسیل دسترسی به آن را داشته باشند.
البته هدست های واقعیت افزوده و نمایشگرهایی که در برابر چشم قرار می گیرند و بر بستر Mixed Reality کار می کنند، در اواخر سال میلادی جاری راهی بازار خواهند شد.
پیش از رخ دادن این اتفاق، مایکروسافت نیاز دارد تا توسعه دهندگان پیش نیازهای وجود پلتفرمی غنی را فراهم کنند. در واقع راه موفقیت این پلتفرم، توسعه زودهنگام تجربه های مختلف واقعت ترکیبی، پیش از عرضه نهایی اش است و بیلد ۲۰۱۷، بهترین زمان و مکان برای ترغیب توسعه دهندگان برای گام برداشتن در این راه است.
کورتانا
دیروز Harman Kardon رسماً اسپیکر هوشمند Invoke را معرفی کرد. این محصول، شباهت های زیادی با آمازون اکو و گوگل هوم دارد ولی به جای دستیارهای الکسا و گوگل، از کورتانای مایکروسافت استفاده می کند.

احتمالاً مایکروسافت در مورد این اسپیکر که در ماه های پیش رو به بازار خواهد آمد، صحبت خواهد کرد و توسعه دهندگان را نیز تشویق می کند تا اپ هایی برای آن تهیه کنند. سال گذشته، مایکروسافت کیت توسعه مهارت های کورتانا را معرفی کرد اما این کیت هنوز در دسترس توسعه دهندگان قرار نگرفته، و این هم احتمالاً یکی از تغییرات فرداشب خواهد بود.
در صورتی که کیت مهارت های کورتانا در اختیار توسعه دهندگان قرار بگیرد، می توانند از این دستیار دیجیتالی در اپلیکیشن های خود برای ویندوز ۱۰ استفاده کنند. همچنین باید انتظار داشت که کورتانا نحوه انجام وظایف تازه و بیشتری را فرا گرفته باشد.
بات ها
بخش زیادی از نطق ابتدایی بیلد ۲۰۱۶ به بات ها و چهارچوب نرم افزاری جدیدی که مایکروسافت برای توسعه آنها ساخته بود، اختصاص یافت. این فریم ورک یا چهارچوب نرم افزاری به توسعه دهنده اجازه می داد به سادگی دست به ساخت ابزاری تعاملی به نام بات بزند که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هم بهره مند باشد.
سال قبل مدیر عامل مایکروسافت، آقای ساتیا نادلا از چشم انداز بزرگ خود در دنیای رایانش کامپیوتری تحت عنوان «گفتگو به عنوان یک پلتفرم» پرده برداشت و خبر داد که این موضوع یکی از تمرکزهای اصلی مایکروسافت در آینده خواهد بود. نزدیک تر که به مسئله نگاه کنید، می بینید که این ایده بی ربط به کورتانا هم نیست.
آژور
آخرین گزارش مالی مایکروسافت همچنان خبر از رشد درآمد بخش پلتفرم ابری این شرکت دارد. مایکروسافت در ۱۲ ماه گذشته تغییرات زیادی در پلتفرم رایانش ابری خود داده و سرویس های جدید را در کنار جدول قیمتی تازه ای در اختیار کاربران گذاشته.
این پلتفرم همچنین اکنون در نقاط بیشتری از جهان پشتیبانی می شود و باید انتظارش را داشت که بخش قابل توجهی از زمان کنفرانس بیلد به آن اختصاص داشته باشد. البته اگر با کنفرانس های بیلد آشنایی داشته باشید می دانید که این قسمت، یکی از کسل کننده ترین بخش ها برای کاربران عادیست و مخاطبان آن، بیشتر کاربران تجاری هستند.
آفیس
آفیس بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد و یکی از مهم ترین محصولاتی است که مایکروسافت در کل تاریخ خود توسعه داده. این مجموعه نرم افزاری فوق العاده پویا،‌ اکنون در تمام پلتفرم های نرم افزاری بزرگ حضور دارد و مایکروسافت به خوبی آن را برای تمام ابزارها به روز رسانی می کند.
مایکروسافت وعده داده بود که نسخه ای کامل و جامع از آفیس را به ویندوز استور بیاورد و نطق آغازین کنفرانس بیلد بهترین زمان برای انجام این کار است. به هر حال ویندوز ۱۰ اس فقط به این منبع برای اپلیکیشن ها متصل است و مایکروسافت نمی تواند سرفس لپ تاپ را بدون وجود آفیس در آن بفروشد.
آپدیت بزرگ بعدی برای ویندوز ۱۰ (رد استون ۳)
کار مایکروسافت با به روز رسانی Creators تمام است و وقتش رسیده به سراغ نسخه بعدی برود. بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان اخیراً خبر داده که مایل است آپدیت بزرگ ویندوز را هر ۶ ماه یک بار انجام دهد؛ در مارس و سپس سپتامبر. آپدیت Creators با کد Redstone 2 شناخته می شد و کاربران پلتفرم اینسایدر از حالا مشغول دریافت قابلیت های جدیدی با کد Redstone 3 هستند.
مایکروسافت در رویداد بیلد که فرداشب برگزار می شود، نام اصلی و عمومی Redstone 3 را نیز اعلام می کند و خبر می دهد که در چه بازه زمانی عرضه آن آغاز می شود.

در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در مورد Redstone 3 در دست است، اما بر اساس شنیده ها و بیلدهای اولیه، می توان گفت که تمرکز اصلی مایکروسافت بر بهینه سازی مصرف انرژی باتری دستگاه ها بوده است. قابلیت های جدیدی به مرورگر اج افزوده می شوند و رابط کاربری هم تا حدی تغییر می کند.
پروژه نئون
چند ماه پیش بود که اولین تصاویر از نسخه باز-طراحی شده ویندوز ۱۰ تحت عنوان پروژه نئون (Project Neon) منتشر شد. این باز-طراحی قسمتی از Redstone 3 است و می توانیم انتظار داشته باشیم که اهالی ردموند در مورد آن اطلاعات بیشتری ارائه داده و تصاویر بیشتری منتشر کنند.

با توجه به تصاویری که تا کنون منتشر شده، نوع طراحی تمرکز ویژه ای روی آیتم های شفاف دارد در حالی که انیمیشن ها در هنگام اجرای کار به نرمی تمام اجرا می شوند و برخی از آیکون ها نیز تازه شده اند.
مایکروسافت به احتمال زیاد دستورالعملی را نیز در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد که چگونه می توانند اپ هایی که توسعه داده اند را با زبان طراحی جدید ویندوز ۱۰ هماهنگ کنند.
ویندوز ۱۰ موبایل
در سه ماه اول ۲۰۱۷، درآمد مایکروسافت از فروش موبایل معادل ۵ میلیون دلار بوده که رقمی بسیار ناچیز در دنیای موبایل است. از طرفی برخی شرکت های سازنده موبایل که پیشتر اسمارت فون های ویندوزی توسعه داده اند، رسماً این پلتفرم را رها کرده اند.
مایکروسافت البته همچنان به توسعه ویندوز ۱۰ موبایل ادامه می دهد، هر چند که بخش توسعه ویندوز ۱۰ برای موبایل از سال ۲۰۱۵ از بخش اصلی توسعه ویندوز ۱۰ جدا شده و به شکل مستقل کار می کند.
شاید مایکروسافت در رویداد فرداشب خود، در مورد ویندوز ۱۰ موبایل و اینکه چه سرنوشتی در انتظارش است هم صحبتی به میان بیاورد.
مایکروسافت اج
یکی از تغییرات بزرگی که برای ویندوز و مرورگر اصلی آن در راه است، جدا شدن Edge از هسته اصلی ویندوز ۱۰ است. این تغییر به چه علت بزرگ است؟ مایکروسافت هر زمان که ویندوز را آپدیت کند، شانس به روز رسانی اج را هم پیدا می کند و همین مسئله سبب می شود تا به روز رسانی های اج با تاخیر به دست کاربران برسند.
در صورتی که این دو از هم جدا شوند و اج به شکل یک اپ مستقل درآید، مایکروسافت به سادگی می تواند به شکل مداوم روند فعالیت مرورگر اج را بهبود بخشد. به این شکل، شکاف میان اج با کروم، فایرفاکس احتمالاً کوچکتر از زمان فعلی خواهد شد.
از سوی دیگر باید امید داشت که مایکروسافت چاره ای برای افزونه های اج بیاندیشد. افزونه ها از سال گذشته در مرورگر اج پشتیبانی می شوند اما تعداد آنها در مقایسه با افزونه های سایر مرورگرهای محبوب بسیار پایین است.
∗∗∗نطق ابتدایی بیلد ۲۰۱۷، روز چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود. پوشش ویژه دیجیاتو از این رویداد را از دست ندهید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب بیلد ۲۰۱۷؛ هر آنچه از کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت انتظار داریم در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بیلد ۲۰۱۷؛ هر آنچه از کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت انتظار داریم
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d9%8a%d9%84%d8%af-2017%d8%9b-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 4 اسفند 1398 11:56 ق.ظ
Do not use douches. It might look like you might be cleaning
up your genitals, nevertheless it in fact helps make
points a whole lot worse. By troubling natural system stability with any outdoors provider,
yeast infections are more likely to happen. Soap and water are everything required.
Source: https://f9vindiesel.blogspot.com/2020/02/the-road-to-f9-watch-trailer-and-live.html
شنبه 3 اسفند 1398 07:29 ق.ظ
Quality posts is the key to be a focus for the people to
visit the website, that's what this website is providing.
پنجشنبه 1 اسفند 1398 10:42 ب.ظ
whoah this weblog is wonderful i like studying your articles.
Stay up the good work! You already know, a lot of persons are searching
round for this information, you can help them greatly.
پنجشنبه 1 اسفند 1398 06:28 ب.ظ
I аm doing soje Xmas shopping and ᴡɑs wondering whetһеr
anyone hɑs used Peaches ɑnd Screams UK (https://peachesandscreams.co.uk) ƅefore?
I reallʏ ѡant to gеt thеir Blush Berry Lacee Chemise Տet Thanks in advance :
D
چهارشنبه 30 بهمن 1398 10:33 ب.ظ
Pretty element of content. I just stumbled upon your website and in accession capital
to say that I get in fact enjoyed account your weblog posts.
Any way I will be subscribing for your feeds and
even I achievement you get right of entry to consistently quickly.
سه شنبه 29 بهمن 1398 10:29 ق.ظ
Hey! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay.

I'm absolutely enjoying your blog and look forward to new posts.
دوشنبه 28 بهمن 1398 10:15 ق.ظ
everything is there a generic cialis available in the us math
celebrate [url=https://getcialistabsfasty.com/]is there a
generic cialis available in the us[/url] elderly
دوشنبه 28 بهمن 1398 09:18 ق.ظ
Good web-site you have here, i do agree on some issues though, but not all.
یکشنبه 27 بهمن 1398 09:16 ب.ظ
Be sure to allow some time for that outcomes of traditional chinese medicine to develop.

The full health benefits from acupuncture could occur after a number of trainings.
You possibly will not feel the complete outcome following going just when. Source:
https://thewomaninthewindow.org/
یکشنبه 27 بهمن 1398 06:43 ب.ظ
I am actually glad to read this blog posts which contains tons of
helpful information, thanks for providing such statistics.
شنبه 26 بهمن 1398 05:12 ب.ظ
If some one wishes to be updated with most up-to-date technologies
after that he must be pay a visit this web page and be up to
date daily.
شنبه 26 بهمن 1398 04:11 ب.ظ
You can't steer clear of fine needles if you are intending with an homeopathy treatment.They are an important part
of these kinds of therapy. You ought to be informed about
the notion of fine needles before heading in your appointment.

Source: https://freeguyryanreynolds.blogspot.com/2020/02/de-free-guy-adventure-comedy-trailer.html
شنبه 26 بهمن 1398 07:24 ق.ظ
Hi there would you mind letting me know which webhost you're
using? I've loaded your blog in 3 different internet browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most.
Can you suggest a good internet hosting provider at a reasonable price?
Cheers, I appreciate it!
شنبه 26 بهمن 1398 06:41 ق.ظ
By now you've learned that you aren't by itself in experiencing acne breakouts.
The easiest method to make sure obvious, acne breakouts-free of charge epidermis
is usually to create a purifying program that can be useful for
your skin type. Source: https://thewomaninthewindowjennifer.blogspot.com/2020/02/the-woman-in-window-amy-adams-is.html
جمعه 25 بهمن 1398 09:38 ق.ظ
JUST CLICK HERE JOIN NOW
HTTPS://HPX7.COM
HTTPS://KYB7.COM
HTTPS://HKY7.COM
جمعه 25 بهمن 1398 07:18 ق.ظ
If some one wants to be updated with most recent technologies
after that he must be pay a visit this web site and be
up to date everyday.
پنجشنبه 24 بهمن 1398 10:32 ب.ظ
Nhắc đến nước ta thì chẳng thể nào không nhắcđến các món thức
ăn tuyệt hảo của nước nhà họ. tận dụng tối
đa nguồn hương liệu gia vị sẵn có để chế biến ra nhữngmón ăn thơm ngon. các đầu bếp gần đây không cần là đầu bếp 5 sao mới biết phối kết hợp Nguyên liệu
& hương liệu gia vị với nhau. nhờ vào trí thông minh and tài hoa mà ăn uống xứ Việt luôn có
các món ăn làm nức lòng khách ăn. Giữa muôn trùng mỹ thực thì sẽ
rất khó để fan tìm thấy quyết định đúng đắn sẽ thử
món thức ăn nào trước. Văn hoá ăn uống việt nam thật sự đã
mang về không ít các món ăn là đại diện ưu tú nhất.

không có gì để bàn cãi nữa, những các món ăn tiếp sau
đây đều là các món không hề không nếm một lần.
پنجشنبه 24 بهمن 1398 10:32 ب.ظ
Nhắc đến việt nam thì không thể nào không nhắc đến những món ăn ấn tượng của
đất nước chúng ta. tận dụng tối đa nguồn hương liệu gia vị sẵn có để làm nên ra các món ăn thơm và ngon. những đầu bếp
nơi đây không cần là đầu bếp 5 sao mới biết
phối hợp Nguyên liệu và các gia vị với nhau. phụ thuộc trí mưu trí
và tài hoa mà ăn uống xứ Việt luôn có các món thức ăn làm nức lòng khách ăn. Giữa muôn trùng mỹ thực thì sẽ thật khó để tín đồ tìm
thấy quyết định đúng mực sẽ thử món ăn nào trước.

Văn hoá ẩm thực việt nam thật sự đã mang về rất nhiều các
món ăn là người thqy mặt ưu tú nhất. không còn để bàn cãi nữa,
những món ăn sau đây đều là những món không hề không nếm một lần.
پنجشنبه 24 بهمن 1398 10:31 ب.ظ
Muốn ăn món thức ăn này, bạn phải đến Thiệu Hưng.
Phật nhảy tường là món ăn cực kỳ bổ dưỡng tuy nhiên cũng chính là
món thức ăn rất là đắt đỏ do Các nguyên liệu cần có được lấy từ các nguồn Nguyên liệu thời thượng có từ thời trước.
Đây sẽ là một món sơn hào hải vị rất là
lôi cuốn. Với thành phần phong phú từ hải sâm cho đến nấm cũng đủ
thấy đc Nguyên liệu đa dạng và phong phú của món ăn này.
những đầu bếp sẽ hầm từng phần tử
rồi mới bỏ vô thố để nầm chung. Rượu
Thiệu Hưng là không thể thiếu trong
các món ăn này. Giai đoạn hầm chung phải
thật sự kỹ càng, đậyvung lại kỹ bằng lá sen &
hầm trong 5 -6 tiếng. mừi hương bốc lên nghi ngút trong làn khói,
mùi thơm bay khắp nơi, Các nguyên liệu cần có đc hầm nhiều tiếng rất mềm và
gần như tan trong miệng.
پنجشنبه 24 بهمن 1398 08:44 ب.ظ
Hi there! I know this is kind of off-topic but I needed to ask.
Does managing a well-established website such as yours require a large amount of work?
I am brand new to writing a blog but I do write in my journal on a daily basis.

I'd like to start a blog so I can easily share my personal experience and
feelings online. Please let me know if you have any kind of recommendations or tips for new aspiring
blog owners. Thankyou!
پنجشنبه 24 بهمن 1398 04:09 ق.ظ
fan hỏi bạn China thích ăn gì thì đó chắc chắn món mì.

bạn muốn ăn mì từ bình dân đến phong cách, Trung
Quốc có toàn bộ. Mì hoành thánh đã không còn là một trong các món ăn bình thường, đó là một tôn giáo thật sự.
Hoành thánh đầy ụ nhiều thịt đi
kèm theo sợi mì vàng óng được gia công từ các Nguyên vật liệu dân gian. sẽ là thiếu sót cực độkhi không dùng chung hoành thánh với nước dùng thơm và ngon.
toàn bộ đã tạo nên tô mì lộn với nước trong, ngọt thanh, sợi mì dai dai
đi kèm theo với hoành thánh nhiều thịt. Một tô mì hoàn hảo không cần quá lâu công.
چهارشنبه 23 بهمن 1398 09:01 ب.ظ
Asking questions are actually nice thing if you are not understanding something totally, however this post gives fastidious understanding yet.
چهارشنبه 23 بهمن 1398 03:15 ب.ظ
coursework help http://courseworkhelpxeg.com/ - degree coursework design and technology gcse coursework <a href="http://courseworkhelpxeg.com/#">coursework online</a> coursework plagiarism
چهارشنبه 23 بهمن 1398 05:01 ق.ظ
Kamagra Oral Jelly http://meloxicammobicxn.com/ - Betahistine Betahistine <a href="http://meloxicammobicxn.com/#">Fincar</a> Zyprexa
سه شنبه 22 بهمن 1398 06:02 ب.ظ
websites to type papers http://papersonlinesgo.com/ - help with papers buy cheap paper online <a href="http://papersonlinesgo.com/#">pay to write paper</a> psychology paper writing service
سه شنبه 22 بهمن 1398 02:07 ب.ظ
you are really a excellent webmaster. The site loading speed is amazing.
It kind of feels that you're doing any unique trick.
Also, The contents are masterwork. you've performed a wonderful process in this topic!
سه شنبه 22 بهمن 1398 01:06 ب.ظ
cheapest custom essay writing http://essaywritersrpl.com/ - buy an essay paper essay writer website <a href="http://essaywritersrpl.com/#">help in essay writing</a> best custom essay writing service
سه شنبه 22 بهمن 1398 12:31 ب.ظ
Great items from you, man. I've bee aware your stuff prewvious to
and you are just tooo excellent. I actually like what
you have got right here, really like what you're stating and the beest way wherein you say it.
You are making it enjoyable aand you continue
to care for to keep it sensible. I cant wait to read much more
from you. This is actually a wonderful website.
یکشنبه 20 بهمن 1398 02:04 ق.ظ
Đến Thượng Hải mà hoàn toàn không thưởng thức món cua ngâm Thượng Hải thì thật là thiếu xót.
món thức ăn này không được gia công từcua lông món ăn đặc sản địa
phương. Cua lông quá lớn trong lúc cua đồng tươi ngon thì cực kỳ cân xứng.
Loại bình sứ có độ dày cao đi kèm độ trong
suốt lớn có thể dễ dàng quan sát cua trong bình chuyển màu.

Nước tương cộng dấm đỏ and củ tỏi là nước ngâm cua.
Muốn dùng cua ngâm phải chờ tối thiểu
ba tháng. Cua ngon đến không thể ngon hơn. hương
vị nồng dịu, thịt cua thấm vị mặn măn của nước tương, hơi
chua chua từ dấm đỏ dùng kèm củ tỏi ngâm trong bình để ggia tăng vị nồng của món ăn.
شنبه 19 بهمن 1398 04:57 ب.ظ
Muốn ăn món ăn này, bạn cần phải đến Thiệu Hưng.
Phật nhảy tường chính là món ăn cực kỳ cung
cấp bồi bổ chất dinh dưỡng tuy nhiên cũng chính là món thức ăn rất là đắt đỏ
do Các nguyên liệu được lấy từ những nguồn Nguyên vậtliệu cao cấp có
từ rất lâu rồi. Đây được xem là một món sơn hào
hải vị cực kì cuốn hút. Với bộ phận nhiều mẫu mã từ hải sâm
cho đến nấm mèo cũng đủ thấy đc Các nguyên liệu phong phú cho món ăn này.

các đầu bếp sẽ hầm từng thành phần rồi mới bỏ vô thố để ninh chung.
Rượu Thiệu Hưng là luôn luôn phải có trong
món thức ăn này. Giai đoạn hầm chung phải thật
sự kỹ càng, đậy nắp lại kỹ bằng lá sen & hầm trong 5 -6tiếng.
hương thơm bốc lên nghi ngút trlng làn khói, mừi hương bay khắp nơi, Các nguyên liệu cần có đc hầm nhiều tiếng
rất mềm và gần như tan trong miệng.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
مطالب اینترنتی
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو