تبلیغات
مطالب اینترنتی - بیلد ۲۰۱۷؛ هر آنچه از کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت انتظار داریم
 مفیدستان:

بیلد 2017؛ هر آنچه از کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت انتظار داریم


خبرگزاری آریا – یک هفته پیش بود که مایکروسافت از «سرفس لپ تاپ» رونمایی به عمل آورد. این کامپیوتر شخصی به سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس مجهز است که محدودیت هایی را هم برای افراد به ارمغان می آورد. برای مثال، کاربر این پلتفرم نرم افزاری فقط مجاز به دانلود و نصب اپلیکیشن هایی است که در ویندوز استور قرار گرفته باشند.
از طرفی ویندوز ۱۰ اس در آینده در اختیار سایر شرکای سخت افزاری مایکروسافت قرار می گیرد تا آنها نیز سخت افزارهای مد نظر خودشان را با آن به بازار عرضه کنند و اینجا باید به نکته ای مهم را دریافت: توجه به ویندوز استور، بیش از هر زمان دیگری می شود و مایکروسافت برای راضی نگه داشتن مشتریان ویندوز ۱۰ اس، باید تعامل بسیار مناسب و بهینه ای با توسعه دهندگان خود داشته باشد.
تفاوتی نمی کند در مورد شرکت های نرم افزاری بزرگ صحبت کنید یا یک توسعه دهنده مستقل؛ مایکروسافت در حال حاضر و با توجه به سیاست های فعلی اش، به همه توسعه دهندگانی که روی پلتفرمش کار می کنند نیاز شدیدی دارد و فرداشب، در سیاتل روی صحنه می رود تا در نطق اصلی رویداد کنفرانس توسعه دهندگان به نام «بیلد»، از تغییرات اخیر خود و برنامه هایش برای یک سال آینده بگوید.
ویندوز ۱۰ اس و ویندوز استور مشخصاً داغ ترین قسمت این مراسم خواهند بود اما اهالی ردموند صحبت های بسیار بیشتری هم دارند که در ادامه آنها را مرور می کنیم.
اپلیکیشن های فراگیر
روی کاغذ همه چیز در رابطه با اپلیکیشن های فراگیر ویندوز زیباست. این قابلیت به توسعه دهندگان اجازه می دهد اپلیکیشنی داشته باشند که در تمام ابزارهای مجهز به جدیدترین نسخه ویندوز قابل اجرا و استفاده باشد. اما وقتی از کاغذ دور شویم و به عمل گرایی دقت کنیم، می بینیم که در مدت اخیر توسعه دهندگان آنقدر به قابلیت مورد بحث توجه نشان نداده اند و به آن اندازه که مایکروسافت تصور می کرد، به این ویژگی پرداخته نشده است.
علت چیست؟ بیشتر ابزارهای مجهز به ویندوز ۱۰، کامپیوترهای شخصی هستند (از کامپیوتر رومیزی گرفته تا لپ تاپ و تبلت های هیبریدی) و در این اکوسیستم تعداد محدودی موبایل مجهز به ویندوز ۱۰ وجود دارد. نمایشگر سرفس هاب هم محصولی فراگیر نیست و استفاده های خاصی دارد و در نتیجه، مایکروسافت تعداد کمی سرفس هاب فروخته. پلتفرم واقعیت ترکیبی (مجازی و افزوده) هم فعلاً‌ در دست توسعه است و مایکروسافت هنوز در حال اعمال کنترل بیش از حد بر روی اپلیکیشن هایی است که در کنسول اکس باکس وان اجرا می شوند.
اپلیکیشن های فراگیر یکی از نقاط بنیادی ویندوز ۱۰ بوده و مایکروسافت به این زودی ها آن را به دست فراموشی نمی سپارد. در این کنفرانس هم باید انتظار داشت تا دوباره بر ایده های گذشته و جدید خود در همین رابطه تاکید کرده و پتانسیل های آن را به توسعه دهندگان گوشزد کند.
واقعیت ترکیبی
مایکروسافت تا کنون هزاران هدست هولولنز به فروش رسانده. هولولنز هنوز در مرحله آزمایشی است و صرفاً به توسعه دهندگان فروخته می شود اما به خوبی پیداست که مایکروسافت برنامه های بزرگی برای آن دارد.
سال گذشته یکی از مدیران مایکروسافت خبر داده بود که این شرکت به سختی در حال ترکیب واقعیت مجازی و افزوده برای پیشبرد اهداف خود است و سپس، قابلیت های Mixed Reality به آپدیت Creators رسید تا اینک عده زیادی از کاربران آخرین نسخه ویندوز ۱۰، پتانسیل دسترسی به آن را داشته باشند.
البته هدست های واقعیت افزوده و نمایشگرهایی که در برابر چشم قرار می گیرند و بر بستر Mixed Reality کار می کنند، در اواخر سال میلادی جاری راهی بازار خواهند شد.
پیش از رخ دادن این اتفاق، مایکروسافت نیاز دارد تا توسعه دهندگان پیش نیازهای وجود پلتفرمی غنی را فراهم کنند. در واقع راه موفقیت این پلتفرم، توسعه زودهنگام تجربه های مختلف واقعت ترکیبی، پیش از عرضه نهایی اش است و بیلد ۲۰۱۷، بهترین زمان و مکان برای ترغیب توسعه دهندگان برای گام برداشتن در این راه است.
کورتانا
دیروز Harman Kardon رسماً اسپیکر هوشمند Invoke را معرفی کرد. این محصول، شباهت های زیادی با آمازون اکو و گوگل هوم دارد ولی به جای دستیارهای الکسا و گوگل، از کورتانای مایکروسافت استفاده می کند.

احتمالاً مایکروسافت در مورد این اسپیکر که در ماه های پیش رو به بازار خواهد آمد، صحبت خواهد کرد و توسعه دهندگان را نیز تشویق می کند تا اپ هایی برای آن تهیه کنند. سال گذشته، مایکروسافت کیت توسعه مهارت های کورتانا را معرفی کرد اما این کیت هنوز در دسترس توسعه دهندگان قرار نگرفته، و این هم احتمالاً یکی از تغییرات فرداشب خواهد بود.
در صورتی که کیت مهارت های کورتانا در اختیار توسعه دهندگان قرار بگیرد، می توانند از این دستیار دیجیتالی در اپلیکیشن های خود برای ویندوز ۱۰ استفاده کنند. همچنین باید انتظار داشت که کورتانا نحوه انجام وظایف تازه و بیشتری را فرا گرفته باشد.
بات ها
بخش زیادی از نطق ابتدایی بیلد ۲۰۱۶ به بات ها و چهارچوب نرم افزاری جدیدی که مایکروسافت برای توسعه آنها ساخته بود، اختصاص یافت. این فریم ورک یا چهارچوب نرم افزاری به توسعه دهنده اجازه می داد به سادگی دست به ساخت ابزاری تعاملی به نام بات بزند که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هم بهره مند باشد.
سال قبل مدیر عامل مایکروسافت، آقای ساتیا نادلا از چشم انداز بزرگ خود در دنیای رایانش کامپیوتری تحت عنوان «گفتگو به عنوان یک پلتفرم» پرده برداشت و خبر داد که این موضوع یکی از تمرکزهای اصلی مایکروسافت در آینده خواهد بود. نزدیک تر که به مسئله نگاه کنید، می بینید که این ایده بی ربط به کورتانا هم نیست.
آژور
آخرین گزارش مالی مایکروسافت همچنان خبر از رشد درآمد بخش پلتفرم ابری این شرکت دارد. مایکروسافت در ۱۲ ماه گذشته تغییرات زیادی در پلتفرم رایانش ابری خود داده و سرویس های جدید را در کنار جدول قیمتی تازه ای در اختیار کاربران گذاشته.
این پلتفرم همچنین اکنون در نقاط بیشتری از جهان پشتیبانی می شود و باید انتظارش را داشت که بخش قابل توجهی از زمان کنفرانس بیلد به آن اختصاص داشته باشد. البته اگر با کنفرانس های بیلد آشنایی داشته باشید می دانید که این قسمت، یکی از کسل کننده ترین بخش ها برای کاربران عادیست و مخاطبان آن، بیشتر کاربران تجاری هستند.
آفیس
آفیس بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد و یکی از مهم ترین محصولاتی است که مایکروسافت در کل تاریخ خود توسعه داده. این مجموعه نرم افزاری فوق العاده پویا،‌ اکنون در تمام پلتفرم های نرم افزاری بزرگ حضور دارد و مایکروسافت به خوبی آن را برای تمام ابزارها به روز رسانی می کند.
مایکروسافت وعده داده بود که نسخه ای کامل و جامع از آفیس را به ویندوز استور بیاورد و نطق آغازین کنفرانس بیلد بهترین زمان برای انجام این کار است. به هر حال ویندوز ۱۰ اس فقط به این منبع برای اپلیکیشن ها متصل است و مایکروسافت نمی تواند سرفس لپ تاپ را بدون وجود آفیس در آن بفروشد.
آپدیت بزرگ بعدی برای ویندوز ۱۰ (رد استون ۳)
کار مایکروسافت با به روز رسانی Creators تمام است و وقتش رسیده به سراغ نسخه بعدی برود. بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان اخیراً خبر داده که مایل است آپدیت بزرگ ویندوز را هر ۶ ماه یک بار انجام دهد؛ در مارس و سپس سپتامبر. آپدیت Creators با کد Redstone 2 شناخته می شد و کاربران پلتفرم اینسایدر از حالا مشغول دریافت قابلیت های جدیدی با کد Redstone 3 هستند.
مایکروسافت در رویداد بیلد که فرداشب برگزار می شود، نام اصلی و عمومی Redstone 3 را نیز اعلام می کند و خبر می دهد که در چه بازه زمانی عرضه آن آغاز می شود.

در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در مورد Redstone 3 در دست است، اما بر اساس شنیده ها و بیلدهای اولیه، می توان گفت که تمرکز اصلی مایکروسافت بر بهینه سازی مصرف انرژی باتری دستگاه ها بوده است. قابلیت های جدیدی به مرورگر اج افزوده می شوند و رابط کاربری هم تا حدی تغییر می کند.
پروژه نئون
چند ماه پیش بود که اولین تصاویر از نسخه باز-طراحی شده ویندوز ۱۰ تحت عنوان پروژه نئون (Project Neon) منتشر شد. این باز-طراحی قسمتی از Redstone 3 است و می توانیم انتظار داشته باشیم که اهالی ردموند در مورد آن اطلاعات بیشتری ارائه داده و تصاویر بیشتری منتشر کنند.

با توجه به تصاویری که تا کنون منتشر شده، نوع طراحی تمرکز ویژه ای روی آیتم های شفاف دارد در حالی که انیمیشن ها در هنگام اجرای کار به نرمی تمام اجرا می شوند و برخی از آیکون ها نیز تازه شده اند.
مایکروسافت به احتمال زیاد دستورالعملی را نیز در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد که چگونه می توانند اپ هایی که توسعه داده اند را با زبان طراحی جدید ویندوز ۱۰ هماهنگ کنند.
ویندوز ۱۰ موبایل
در سه ماه اول ۲۰۱۷، درآمد مایکروسافت از فروش موبایل معادل ۵ میلیون دلار بوده که رقمی بسیار ناچیز در دنیای موبایل است. از طرفی برخی شرکت های سازنده موبایل که پیشتر اسمارت فون های ویندوزی توسعه داده اند، رسماً این پلتفرم را رها کرده اند.
مایکروسافت البته همچنان به توسعه ویندوز ۱۰ موبایل ادامه می دهد، هر چند که بخش توسعه ویندوز ۱۰ برای موبایل از سال ۲۰۱۵ از بخش اصلی توسعه ویندوز ۱۰ جدا شده و به شکل مستقل کار می کند.
شاید مایکروسافت در رویداد فرداشب خود، در مورد ویندوز ۱۰ موبایل و اینکه چه سرنوشتی در انتظارش است هم صحبتی به میان بیاورد.
مایکروسافت اج
یکی از تغییرات بزرگی که برای ویندوز و مرورگر اصلی آن در راه است، جدا شدن Edge از هسته اصلی ویندوز ۱۰ است. این تغییر به چه علت بزرگ است؟ مایکروسافت هر زمان که ویندوز را آپدیت کند، شانس به روز رسانی اج را هم پیدا می کند و همین مسئله سبب می شود تا به روز رسانی های اج با تاخیر به دست کاربران برسند.
در صورتی که این دو از هم جدا شوند و اج به شکل یک اپ مستقل درآید، مایکروسافت به سادگی می تواند به شکل مداوم روند فعالیت مرورگر اج را بهبود بخشد. به این شکل، شکاف میان اج با کروم، فایرفاکس احتمالاً کوچکتر از زمان فعلی خواهد شد.
از سوی دیگر باید امید داشت که مایکروسافت چاره ای برای افزونه های اج بیاندیشد. افزونه ها از سال گذشته در مرورگر اج پشتیبانی می شوند اما تعداد آنها در مقایسه با افزونه های سایر مرورگرهای محبوب بسیار پایین است.
∗∗∗نطق ابتدایی بیلد ۲۰۱۷، روز چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود. پوشش ویژه دیجیاتو از این رویداد را از دست ندهید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب بیلد ۲۰۱۷؛ هر آنچه از کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت انتظار داریم در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بیلد ۲۰۱۷؛ هر آنچه از کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت انتظار داریم
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d9%8a%d9%84%d8%af-2017%d8%9b-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 1 شهریور 1398 04:41 ق.ظ
Asking questions are actually good thing if you are not understanding something
fully, but this paragraph offers fastidious understanding yet.
جمعه 1 شهریور 1398 02:52 ق.ظ
I am sure this article has touched all the internet
viewers, its really really nice piece of writing on building up new web site.
جمعه 1 شهریور 1398 01:38 ق.ظ
It's really a great and useful piece of information. I'm satisfied that you simply shared this useful info with us.

Please stay us up to date like this. Thanks for sharing.
http://immensewise.com/story.php?title=obtaining-your-diploma-by-using-university
جمعه 1 شهریور 1398 01:06 ق.ظ
Hiya very nice site!! Guy .. Excellent ..
Wonderful .. I'll bookmark your website and take
the feeds additionally? I am glad to seek out a lot of useful info
right here in the submit, we want develop more techniques on this regard, thanks for sharing.
. . . . .
پنجشنبه 31 مرداد 1398 11:11 ب.ظ
Highly energetic blog, I liked that a lot. Will there be a part 2?
http://latestbookmarks.xyz/story.php?title=great-ways-to-start-running-a-blog-right-away
پنجشنبه 31 مرداد 1398 10:58 ب.ظ
When some one searches for his vital thing, so he/she needs to be
available that in detail, so that thing is maintained over here.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 10:15 ب.ظ
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and
now each time a comment is added I get three e-mails with the same comment.

Is there any way you can remove people from that
service? Many thanks! http://divastyle.co/members/syria04swim/activity/57338/
پنجشنبه 31 مرداد 1398 10:11 ب.ظ
Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog jump out.
Please let me know where you got your theme. Cheers
پنجشنبه 31 مرداد 1398 10:10 ب.ظ
You can begin a casino account for $100 and request free casino bets such as $1,000.
All bets have different payouts with varying limits on each bets.

A few wins donrrrt want to make appear like a king.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 09:49 ب.ظ
I am not sure where you're getting your info, but great topic.

I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for excellent information I was looking for this information for my mission. http://kultamuseo.net/story/479242/
پنجشنبه 31 مرداد 1398 08:54 ب.ظ
Hello, yup tyis paragraph is in fact fastidious and Ihave learned lot of things from it regarding blogging.
thanks.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 06:41 ب.ظ
What's up everyone, it's my first pay a quick visit at this site, and
article is really fruitful in support of me, keep up posting these types of articles or reviews.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 05:31 ب.ظ
I am really loving the theme/design of your blog. Do you
ever run into any browser compatibility issues?
A few of my blog audience have complained about
my site not operating correctly in Explorer but looks great in Safari.

Do you have any suggestions to help fix this
problem? http://tojeenga.com/index.php?a=profile&u=jeanszipper03
پنجشنبه 31 مرداد 1398 05:26 ب.ظ
This is very interesting, You're a very skilled blogger.
I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post.

Also, I've shared your site in my social networks!
پنجشنبه 31 مرداد 1398 04:54 ب.ظ
What's up mates, pleasant piece of writing and nice urging commented here, I am actually enjoying by these.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 04:43 ب.ظ
always i used to read smaller posts that as well clear their motive,
and that is also happening with this piece of writing which I am reading now.
http://nomelplus.com/index.php?subaction=userinfo&user=jeansronald29
پنجشنبه 31 مرداد 1398 04:00 ب.ظ
Magnificent items from you, man. I've have in mind your stuff previous to and you're just too excellent.
I actually like what you've bought right here, certainly like what you're saying
and the best way by which you say it. You're making it enjoyable and
you continue to care for to keep it smart. I cant wait to learn much more from you.
That is actually a terrific web site.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 12:02 ب.ظ
Hey there just wanted to give you a quick heads up and let you know
a few of the pictures aren't loading correctly. I'm not sure why but I think its a
linking issue. I've tried it in two different browsers and both show the same outcome.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 11:59 ق.ظ
Hi to every single one, it's truly a pleasant for me to go to see this web page,
it consists of useful Information. http://nkr.ks.ua/user/bitenovel62/
پنجشنبه 31 مرداد 1398 11:29 ق.ظ
Nice blog here! Also your web site loads up fast! What web host are you using?
Can I get your affiliate link to your host? I wish my website loaded up as quickly as
yours lol http://www.eventproductions.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1443779
پنجشنبه 31 مرداد 1398 11:18 ق.ظ
Currently it seems like Drupal is the best blogging platform out there right now.
(from what I've read) Is that what you're using on your blog?
پنجشنبه 31 مرداد 1398 11:06 ق.ظ
I want to to thank you for this great read!! I absolutely loved every little
bit of it. I have you book marked to check out new things you post… https://discover.societymusictheory.org/story.php?title=dealing-with-diabetes-mellitus-and-related-problems
پنجشنبه 31 مرداد 1398 10:42 ق.ظ
wonderful points altogether, you simply gained a brand new reader.
What could you suggest about your submit that you made some
days in the past? Any positive?
پنجشنبه 31 مرداد 1398 09:25 ق.ظ
Excellent article. I definitely appreciate this website.
Continue the good work!
پنجشنبه 31 مرداد 1398 09:15 ق.ظ
What's up, the whole thing is going well here and ofcourse every
one is sharing facts, that's in fact fine, keep up
writing. http://buysmartprice.com/story.php?title=taking-pleasure-in-your-daily-life-strategies-for-arthritis-patients
پنجشنبه 31 مرداد 1398 09:10 ق.ظ
Definitely imagine that which you said. Your
favourfite reason seemed tto be at the web the simplest factor
to understand of. I say to you, I certainly get irked whilst folks consider issues that they just don't understand about.
You managed to hit the nail upon the top and
outlined out the entire thing without having side effect , other
people can take a signal. Will likely be again to get more.
Thanks
پنجشنبه 31 مرداد 1398 09:06 ق.ظ
Awesome post. http://xorazm.net/user/pimplebail80/
پنجشنبه 31 مرداد 1398 08:18 ق.ظ
Actually when someone doesn't understand afterward its up to other
viewers that they will assist, so here it occurs.
http://prwith.com/index.php?page=user&action=pub_profile&id=45984
پنجشنبه 31 مرداد 1398 07:45 ق.ظ
I've been exploring for a little bit for any high quality articles or weblog posts in this kind of house .
Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this web
site. Reading this information So i'm happy to express that I've an incredibly excellent uncanny
feeling I discovered exactly what I needed. I most definitely will make
sure to don?t forget this web site and provides it a look regularly.
http://www.casaberabbtrani.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=966732
پنجشنبه 31 مرداد 1398 07:35 ق.ظ
The other day, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see
if it can survive a 30 foot drop, just so she can be a
youtube sensation. My iPad is now broken and
she has 83 views. I know this is completely off topic but I had to share it with someone!
http://www.article.org.in/article.php?id=291328
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
مطالب اینترنتی
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :